Повернутись до публікації

У Табачника захищають "Професора Пі"

Середа, 16 листопада 2011, 12:42
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 130.185.5.---jatagan23.11.2011 21:57
Якщо такий вбивця мав підтримку у міністерстві,то шукати там "сообщника" прийдеться не довго .У всіх хто захищатиме Слюсарчука рило в пушку, а руки зелені від доларів і в крові хворих яких "пользував" і знищив Чикатило-Слюсарчук.
IP: 178.95.30.---глід16.11.2011 22:14
табачнику та його банді мало трупів
IP: 93.78.82.---Geograf195916.11.2011 20:17
Хвора людина - видно із його зовнішнього вигляду... Буває, що психічне захворювання й видатні здібності - це суміжні стани. Але обурює інше:
ЮЩЕНКУ чимось сподобався цей бомжик, той наказав міністру охорони здоров'я зробити його професором і навіть - директором Інституту мозку в майбутньому. (!!!) А потім проффффесор Межигірський видав Слюсарчуку велику премію. Так кто більший виродок - бомж чи два українські пРЕЗИДЕНТИ і мІНІСТЕРВО ОСВІТИ ????
IP: 93.175.208.---patron-franc16.11.2011 19:51
А я його так уважно слухав по понеділках на радіо "Ера". Вони так весело з мене кепкували з журналістом радіо "Ера". Цікаво ,цей журналіст вибачився за свій непрофісіоналізм? Профани-
підтримують профанів.
Яка ганьба!
IP: 93.74.177.---євген гірник16.11.2011 17:53
може в Табачніка всі такі проффесори? Тому своїх не здають.
IP: 92.113.160.---9п11316.11.2011 17:50
За врачебную ошибку приведшую к летальному исходу надо казнить,что бы баялись
IP: 178.94.193.---Анатолій Півненко16.11.2011 17:15
water:
У табачників, як у Азарова - брешуть
IP: 95.111.149.---budjk16.11.2011 17:13
water:
У ТАБАЧНИКА,як завжди брешуть
Не тільки брешуть, а від страху ноги не тримають. Нахапали дипломів в Росії, профффесссори, дохтура, акадємії покінчали, пора перевіряти!!!
IP: 178.95.11.---water16.11.2011 17:03
У ТАБАЧНИКА,як завжди брешуть
IP: 93.178.242.---Tolik25616.11.2011 16:47
Dobry Den:
http://www.mk.ru/politics/sng/article/2011/11/15/643136-doktor-pi-ili-doktor-smert.html

Хе-хе, может он и Табачника лечил?
Точно і Януковича і Азарова. Як казала героїня фільму:"нас всех вилечат".
Леонід Ємець: Посидіти в тюрмі – без яхт і ресторанів – це для депутатів аргумент
Сонячна Північ. Як за державний кошт збудувати домашню електростанцію
Куди зникають використані батарейки і чому їм не місце на сміттєзвалищі
Топ-менеджер General Electric. Про плани в Україні, локалізацію та співпрацю в енергетиці
Усі публікації