Яценюк вже знає, що влада зробить, як інопланетяни захоплять Кабмін

Середа, 2 листопада 2011, 18:28

Останні заяви президента Віктора Януковича свідчать як мінімум про те, що він не володіє ситуацією в державі, як максимум – що де-факто не керує державою.

Про це повідомив лідер партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк, якого цитує його прес-служба.

"Президент цілком серйозно стверджує дивні речі: про нібито підготовку збройних нападів на органи влади, про пікетування Верховної Ради не "чорнобильцями" та іншими "пільговиками", а якимись багатими людьми з 30-тисячною пенсією", - нагадав політик.

"Президент має абсолютно всю владу, але не здатен звільнити навіть найбільш одіозних міністрів. Він уже рік їм погрожує, але сьогодні цей струс повітря знову не мав наслідків - президент лише вкотре продовжує їхнє перебування на високих посадах", - підкреслив Яценюк.

"Це нагадує Задзеркалля, паралельну реальність. Де гарантія, що завтра вся країна не прокинеться з комендантським часом, який запровадять під приводом нападу інопланетян на Кабінет міністрів?", - зазначив він.

Лідер "Фронту змін" вважає, що заяви президента про "збройні напади" можуть свідчити про плани влади "закрутити гайки" за білоруським сценарієм.

Яценюк вважає, що такі заяви президента в умовах політичної та економічної кризи є вкрай небезпечними, оскільки свідчать про втрату контролю над ситуацією.

"Якщо голова держави настільки не володіє елементарною інформацією, то постає закономірне запитання: хто з його оточення вкладає йому в вуста заяви про чергову "змову лікарів"? Хто реально керує країною від імені Віктора Януковича? І чим це закінчиться?", - зазначає політик.

Українська правда