Клюєв уже анонсує підвищення звільненому губернатору

Четвер, 3 листопада 2011, 20:11

Екс-губернатор Запорізької області Борис Петров "пішов на підвищення".

Про це заявив перший віце-прем'єр Андрій Клюєв під час представлення Запорізькій області нового голови облдержадміністрації Олександра Пеклушенко, повідомляє "Обком" з посиланням на УНІАН.

Представляючи нового керівника області, Клюєв висловив упевненість в тому, "що під керівництвом Пеклушенко Запорізька область буде в авангарді".

Пеклушенко, в свою чергу, вказав на те, що "так, як працював Борис Петров і його команда, раніше в області не працював ніхто, і всі його справи будуть примножені".

Задоволеність роботою Петрова на посаді губернатора Запорізької області побічно висловив і Клюєв, зазначивши, що екс-голова ОДА "йде на підвищення".

Яке саме нове місце роботи буде у Петрова, Клюєв не уточнив.

Пізніше, представляючи нового главу Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка, Клюєв подякував колишньому губернаторові Михайлові Цимбалюку за плідну роботу і висловив сподівання, що на новій посаді той віддасть всі сили роботі на користь держави.

"На мою думку, ми з вами ще не один рік будемо працювати", - сказав Клюєв Цимбалюку.

Представляючи Костюка, урядовець зазначив, що аргументами при його призначенні був, насамперед, його життєвий досвід і компетентність, повідомляє Zaxid.net.