Суд над Луценком закрився до понеділка

П'ятниця, 4 листопада 2011, 11:14

У судовому засіданні у справі проти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка оголошено перерву до 09.10 понеділка.

Відповідне рішення оголосив суддя Сергій Вовк після завершення допиту другого свідка – колишнього керівника автогосподарства МВС Валерія Хоменка, повідомляє УНІАН.

Під час допиту Хоменко, зокрема, сказав, що, починаючи ще з часів керування відомством Юрієм Кравченком, водії керівників міністерства працювали в інших підрозділах цієї силової структури, а не в автогосподарстві.

Крім того, за його словами, чинними нормативними актами МВС не заборонялося, щоб приблизно 80-100 автомобілів автогосподарства були закріплені і використовувалися працівниками інших служб управлінь і департаментів.

Також свідок зауважив, відповідаючи на запитання захисту, що будь-який водій міністерства, який не мав відповідного допуску секретності, не міг заїхати на територію автогосподарства.

"Звичайно, що не міг. Я таких випадків не знаю", - сказав Хоменко.

Він також наголосив, що жодного разу не отримував ні від Луценка, ні від інших осіб будь-яких вказівок з посиланням на керівника МВС.

Як відомо, більшість свідків у справі проти Луценка заявляли, що порушень при працевлаштуванні водія екс-міністра Леоніда Приступлюка до МВС не було.