Янукович: наші можливості обмежені, з пільговиками треба домовлятися

Вівторок, 8 листопада 2011, 18:18

Президент Віктор Янукович заявляє, що він ніколи не виступав за обмеження пільг соціально незахищеним верствам населення.

Про це він заявив під час підходу до преси у Чернівцях, де він перебуває з робочою поїздкою, повідомляє "Обком" з посиланням на УНІАН.

Відповідаючи на питання журналістів, він сказав: "Коли приймали закони про пільги, то, згадайте, прожитковий мінімум був, приблизно, 170 гривень. А тепер скільки коштів, наприклад, 8 прожиткових мінімумів? Ого. Це немало! Де брати ці гроші?".

"Тому я проти того, щоб скасовувати пільги, і ми повинні з громадськими організаціями, з тими, хто протестує, хто користується цими пільгами, спільно підійти до проблеми, і дати відповіді на ці питання", - уточнив Янукович.

"Більшість громадських організацій хоче діалогу, але є радикали, які кричать "Є закон - платіть", але така позиція не має відповіді. Тому що наші фінансові можливості обмежені", - додав він.
 
Президент переконаний, що той шлях, який обрав уряд нині в цьому питанні, - піднімати на 25% щорічно соціальні гарантії, - є оптимальним.

"Дай Боже, щоб кожен рік ми так робили", - додав Янукович.