"Регіоналка" зізналася, що хоче зняти голову комітету зі свободи слова

Четвер, 22 грудня 2011, 11:03

Заступник голови комітету з питань свободи слова та інформації, "регіоналка" Олена Бондаренко має намір ініціювати оголошення недовіри голові комітету, БЮТівцю Андрію Шевченку.

Про це повідомляє прес-служба Партії регіонів.

За її словами, Шевченко "остаточно втратив довіру членів комітету, незалежно від їхньої політичної приналежності".

"У нас були неодноразові закриті засідання, присвячені тільки Шевченку і його поведінці, його ставленню до роботи в комітеті. Дійшло до того, що, оскільки члени комітету довго це терпіли, більшість вирішила влаштувати бойкот голові і просто демонстративно не відвідувала засідання за засіданням, що поставило під загрозу існування самого комітету", - вважає Бондаренко.

"Регіоналка" розповіла, що саме з цієї причини не відбулося вже п'ять засідань.

Депутат стверджує, що Шевченко підписував документи від імені комітету, не повідомляючи при цьому членів комітету, і "приховував вхідну інформацію".

Також вона нагадала, що у V скликанні Верховної Ради чолі комітету було висловлено недовіру, "і тільки раптовий розпуск Ради стер із пам'яті цю подію".

"Для того, щоб продовжувати роботу, а продовжувати її на чолі з Шевченком ми не хочемо, ми змушені піти на такий крок, як проголосувати питання про недовіру голові комітету", - підкреслила вона.

"І це буде зроблено в найближчі дні", - додала Бондаренко.

Раніше "Українська правда" повідомляла, що Партія регіонів ініціює оголошення недовіри голові парламентського комітету зі свободи слова та інформації, депутату від БЮТ Андрію Шевченку. У цьому випадку обов'язки голови комітету виконуватиме перший заступник, "регіоналка" Олена Бондаренко.

Українська правдаpowered by lun.ua