Діаспора теж не оцінила підтвердження вироку Тимошенко

9 переглядів
Субота, 31 грудня 2011, 11:42

Світовий Конґрес Українців висловлює глибоку стурбованість рішенням Апеляційного суду Києва у справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Про це йдеться у прес-релізі організації, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

"Світовий Конґрес Українців вбачає тісний зв’язок між таким рішенням та низкою послідовних дій владних структур України в цій справі, серед яких насамперед невиправданий арешт лідера опозиції Юлії Тимошенко, судовий процес, який не відповідав міжнародним стандартам справедливості, прозорості та незалежності, а також засудження за політичні рішення на основі застарілого законодавства радянського типу", - наголошується у заяві.

СКУ поділяє висловлені на цю тему заяви провідних держав світу та високих міжнародних інституцій, в яких наголошується на політичній вмотивованості рішення Апеляційного суду, висловлюється занепокоєння станом демократії і верховенства права в Україні, а також стверджується думка про віддалення України від європейських цінностей.

"Світовий конґрес українців закликає владні структури України дотримуватись основних європейських демократичних цінностей та припинити політичне переслідування лідера опозиції Юлії Тимошенко", – заявив президент СКУ Евген Чолій.

Як повідомлялося, Апеляційний суд залишив без змін вирок Печерського райсуду Києва в "газовій" справі Тимошенко, згідно з яким її засуджено до 7 років позбавлення волі. Повний текст рішення Колегія суддів Апеляційного суду виголосила 29 грудня.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua