У Януковича просять хакерів "знайти інший майданчик для протестів"

Середа, 1 лютого 2012, 15:07

Прес-секретар Віктора Януковича Дарія Чепак підтверджує інформацію про атаку на сайт президента.

Про це вона написала у своєму блозі на "Українській правді".

"З сьогоднішньої ночі офіційний сайт президента України атакують невідомі. Сайт МВС під атакою "ліг". В соцмережах поширюються заклики приєднатися до атаки сайтів держустанов в ім'я підтримки "сайтів-файлообмінників", які не дотримуються захисту авторських прав. Чи розуміють ті люди, які атакують сайти, що вони роблять?", - запитала вона.

Чепак наголосила, що через атаки, "руйнуються площадки для розміщення суспільно важливої інформації".

"Суспільство довго боролося за вільний доступ до інформації від держорганів. Інформації, що стосується життя громадян і яка є важливою для життєдіяльності країни. Журналісти долають несусвітні бюрократичні перепони, щоб отримати доступ до публічної інформації, який гарантований їм законом. І тепер, через атаки, руйнуються площадки для розміщення цієї суспільно важливої інформації", - написала вона.

"Я підтримую право будь-якого громадянина на протести. Але, якщо ми будуємо цивілізоване суспільство, то свобода кулака одного громадянина обмежується носом іншого. Тому я звертаюся до вас, шановні панове, які атакують сайти: чи не могли би ви для свого протесту знайти якийсь інший майданчик, не обмежуючи право громадянина на доступ до інформації?", - додала Чепак.

Українська правдаpowered by lun.ua