Міліція влаштувала маски-шоу поряд з опозиційним каналом

Четвер, 2 лютого 2012, 12:19

Головний редактор опозиційного телеканалу "Нова Одеса" Сергій Братчук заявляє, що слідчі дії, які відбуваються в будівлі, де розташовується телеканал, не спрямовані проти телекомпанії.

"Але я впевнений, що ці дії з боку правоохоронців можна розцінювати, як натяк або застереження", - сказав він "Інтерфакс-Україна".

Раніше Братчук стверджував, що співробітники міліції в масках захопили приміщення телерадіокомпанії "Нова Одеса".

За його словами, правоохоронці проникли в приміщення телеканалу близько 8.00. Що вони там роблять, головред не знає.

"У мене є підстави вважати, що якщо хтось із співробітників увійде в приміщення, де перебувають правоохоронці, вийти назад він не зможе", - сказав Братчук.

Він також додав, що вже звернувся до голови Одеської обладміністрації Едуарда Матвійчука та до низки народних депутатів України з проханням втрутитися в ситуацію.

Разом з тим, у відділі зі зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України повідомили, що дійсно співробітники Управління по боротьбі з організованою злочинністю проводять слідчі дії в будівлі за адресою вул.Фонтанська дорога, 11, де розміщуються приміщення телекомпанії.

Проте в міліції заявили, що ці слідчі дії пов'язані не з діяльністю ТРК, а з діяльністю інших організацій, що мають офіси в цій будівлі.

ТРК "Нова Одеса" - один з телеканалів міста, які критикують дії нинішньої влади міста та Одеської області.

Власники каналу пов'язані з власниками приватного акціонерного товариства "ВО "Стальканат-Силур", яке піддалося обшуку з боку співробітників управління по боротьбі з організованою злочинністю та спецпідрозділу "Сокіл" у понеділок, 30 січня.powered by lun.ua