США готові надіслати для Тимошенко лікарів - Немиря

Четвер, 2 лютого 2012, 20:01

США готові надати допомогу американських лікарів для обстеження екс-прем'єра України Юлії Тимошенко.

Про це повідомив заступник глави партії "Батьківщина" Григорій Немиря, передає "Інтерфакс-Україна".

Він уточнив, що в середу він і Євгенія Тимошенко зустрілися з трьома ключовими радниками президентами США Барака Обами, які займаються питаннями національної безпеки Європи та Росії.

"На зустрічі йшлося про прикладні речі, зокрема, що стосуються детального обговорення гуманітарної ситуації, а саме стану здоров'я Тимошенко, Юрія Луценка, Валерія Іващенка", - розповів Немиря.

"Ми отримали запевнення, що США нададуть повну підтримку, і, якщо необхідно, можуть запропонувати і своїх лікарів на додачу до тих лікарів, яких вже запропонували уряди Німеччини і Канади", - сказав він.

"Вчора у нас відбулося 3 зустрічі в Держдепартаменті США. У нас відбулася розмова з першим заступником держсекретаря США Вільямом Бернсом...", - розповів політик.

"Ми почули від Бернса та його колег дуже важливу інформацію про те, що США розглядають можливість додаткових кроків і використання додаткових інструментів, на додачу до тих заяв, для того, щоб збільшити тиск на українську владу, поставивши чіткі умови про виконання обіцянок, які українська влада і президент Янукович неодноразово декларували", - зазначив Немиря.

Як раніше повідомила прес-служба МЗС Україна, Німеччина і Канада стали єдиними країнами, які мають намір направити своїх медиків для обстеження Тимошенко.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!