У Києві викрали топ-менеджера "Нафтогазвидобування"

Понеділок, 20 лютого 2012, 09:35

У Києві безвісти пропав глава правління одного з лідерів видобутку природного газу в Україні "Нафтогазвидобування" Олег Семінський.

Оголошення про зникнення Семінського висять на кожній станції метро, пише газета Сегодня.

38-річний Олег Семінський був одягнений у модельну норкову шапку й шкіряну куртку з коміром з норки фірми Zilli.

Крім того, на бізнесмені були черевики 46-го розміру темного кольору фірми Gucci.

фото Сегодня

 

"3 лютого о 18:30 у Києві Семінський виїхав на своєму автомобілі Toyota Camry з паркінга по вул. Константинівсткій, 15", - написано в оголошенні.

У міліції кажуть, що порушено кримінальну справу за статтею "Навмисне вбивство", хоча мертвим Семінського не знайшли.

"На під'їзді до будинку Семінському перегородили дорогу два автомобілі, і його викрали. Його родичі сподіваються, що він живий, і готові на все. Хоча ніяких пропозицій про викуп, наскільки мені відомо, не надходило", - сказав начальник ЦГЗ МВС України Володимир Поліщук.

У Верховній Раді цю тему активно обговорюють, тому що Семінський близький до деяких депутатів, зокрема, до екс-глави МНС Нестора Шуфрича.

"Семінський - це не просто найманий топ-менеджер, у нього самого був свій бізнес із продажу автомобілів. Олег - самодостатня людина й дуже забезпечена. Схоже, що його викрали з метою викупу", - сказав  один з депутатів.

Друга версія — переділ власності. За даними ЗМІ, "Нафтогазвидобування" володіє 8 свердловинами в Україні, серед яких одна з найглибших у Європі експериментальних свердловин глибиною 6 км. Нібито Шуфрич 10 років тому придбав більше 50% акцій "Нафтогазвидобування", а в 2005 році продав частину іншим особам "з метою захисту від тиску політичних опонентів".

"8 свердловин такого рівня для приватної компанії — це багато", — сказав міністр енергетики Іван Плачков.

Джерела, близькі до оточення Шуфрича, кажуть, що бажаючих придбати це підприємство багато.

"Я думаю, Семінський міг стати жертвою бізнес-поділу", - сказав співрозмовник. powered by lun.ua