Представник Януковича каже, що депутати - не "парафія" президента

25 переглядів
Середа, 8 лютого 2012, 19:35

Президент Віктор Янукович не повинен оцінювати інцидент з депутатом Романом Забзалюком про передачу йому грошей за перехід до групи "Реформи заради майбутнього".

Про це заявив представник президента у Верховній Раді Юрій Мірошниченко в ефірі телеканалу ТВі.

Відповідаючи на питання, чи буде президент ініціювати розслідування цих подій у парламенті, Мірошниченко зазначив: "Я думаю, що це має зробити не президент. Тому що це теж певні сигнали…".

"Це треба зробити і це правильно поставлене питання, і мало того, що представники опозиції обов’язково це зроблять (ініціюють розслідування), і це питання має бути досліджене з точки зору права", - зазначив він.

Як відомо, 23 грудня 2011 року Забзалюк вийшов зі складу фракції "БЮТ-Батьківщина", а 10 січня увійшов до складу депутатської групи "Реформи заради майбутнього".

8 лютого Забзалюк заявив, що його вихід з фракції "БЮТ-Батьківщина" був підпорядкований головній меті - провести розслідування планів провладної більшості та їх мотивів щодо утворення "тушкової метастази у Верховній Раді".

Депутат оприлюднив аудіозаписи, на яких чутно голоси, схожі на Забзалюка і лідера групи "Реформи заради майбутнього" Ігоря Рибакова. В ході розмови Забзалюку запропонували гроші за його перехід і діяльність проти "Батьківщини".

Забзалюк ініціюватиме створення слідчої комісії у Верховній раді з тим, щоб розслідувати оприлюднену ним інформації про передачу грошей за перехід до групи "Реформи заради майбутнього".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua