"Регіони" впевнені, що "мажоритарники" потім прийдуть до них

Четвер, 1 березня 2012, 18:37

На майбутніх парламентських виборах Партія регіонів набере як мінімум 25%.

Таку думку висловив депутат від Партії регіонів Володимир Зубанов, якого цитує прес-служба партії.

Зокрема, коментуючи заяву заступника лідера партії "Батьківщина" Олександра Турчинова про те, що опозиційні сили візьмуть 100 мандатів по мажоритарці і 170 - за списками, парламентарій заявив: "Турчинов враховує якийсь ідеальний варіант, який не можна буде виконати".

"У кожному окрузі не буде по одному представнику влади і опозиції. Буде багато кандидатів, які будуть говорити про свої самостійні позиції і погляди. Відомі бізнесмени та громадські діячі підуть в округи, де вони відомі. Тому змагання буде дуже серйозним", - зазначив "регіонал".

"По мажоритарці пройдуть більш-менш відомі люди, а не ті, про які говорить Турчинов. Бо тут виборець підходить до вибору більш прагматично, з огляду на реальні можливості того чи іншого кандидата", - пояснив Зубанов.

"Ми вже маємо такий досвід і знаємо: більшість, яка приходить по мажоритарці, налаштована співпрацювати з владою, а не конфліктувати з ними. Вони йдуть з реальними пропозиціями про поліпшення ситуації в тому чи іншому окрузі. А в суперечці з владою це зробити неможливо", - зазначив депутат.

За словами парламентарія, "мажоритарники не будуть такими радикальними, як вважає Турчинов".

"Ті цифри, які він називає по мажоритарці, треба поділити на три-чотири. Тоді можна отримати для опозиції реальні шанси. У них так може пройти Тягнибок, ще кілька радикально налаштованих людей, відомих на всю Україну. Решта не пройдуть", - підсумував політик.powered by lun.ua