Міліція: "подвійних стандартів" до акцій журналістів не застосовували

Четвер, 1 березня 2012, 21:02

Міліція запевняє, що акції журналістів телеканалу ТВі на Майдані Незалежності були санкціонованими і проходили без порушень.

Про це у четвер повідомили у відділі зв’язків з громадськістю ГУМВС України в Києві, коментуючи ініціативу журналістів телеканалу ТВі по проведенню двох протилежних за політичним змістом мирних зібрань на Майдані Незалежності.

"Обидва заходи цих громадян були санкціонованими, проходили без порушень громадського порядку, на відміну від доброчинної акції певної громадської організації, яка мала місце 24 лютого 2012 року на Майдані Незалежності, де співробітники міліції затримали чотирьох учасників за порушення правил проведення заходу", - зазначили в міліції.

"Тож співставляти заходи 24 лютого та 1 березня, щонайменше, алогічно", - вважають у відомстві.

В міліції також попросили "безпідставно не звинувачувати міліцію у бездіяльності або вигаданих діях, поводити себе коректно в інформаційному просторі".

Як відомо, у четвер журналісти програми підсумків спершу вигукували гасла на підтримку чинного президента, а вже за пів години з їх вуст лунала критика  на адресу політики Януковича.

Українська правдаpowered by lun.ua