Партія Тігіпка самоліквідувалася

34 перегляди
80
Субота, 17 березня 2012, 10:46

З’їзд партії "Сильна Україна" прийняв рішення про ліквідацію партії.

Як повідомляє в суботу прес-служба "Сильної України", цього дня в Києві відбулося друге засідання ІІ Національного з'їзду партії, в якому взяли участь 332 делегати.

Делегати з'їзду підтримали пропозиції лідера партії Сергія Тігіпка об'єднати реформаторські зусилля з Партією регіонів.

"З метою об'єднання політичної партії "Сильна Україна" з Партією регіонів заради активізації реформ і модернізації країни, схвалюючи політичну угоду партій та керуючись Законом України "Про політичні партії" та статутом політичної партії "Сильна Україна", ІІ національний з'їзд політичної партії "Сильна Україна" вирішив припинити діяльність політичної партії "Сильна Україна" шляхом її ліквідації (саморозпуску)", - сказано в рішенні з'їзду.

Із моменту оголошення рішення з’їзду припиняється членство в партії всіх її членів, діяльність керівних органів, партійних організацій та інших структурних утворень, передбачених статутом партії.

Також було прийнято рішення рекомендувати членам партії "Сильна Україна" вступати до Партії регіонів, а депутатам місцевих рад - узгодити порядок об'єднання з депутатськими групами і фракціями Партії регіонів.

Українська правда

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.
Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 95.111.212.---Обыкновенный..
VM1946: Обыкновенный: К сожалению, жизнь скоротечна и у нас. Вспомните что по этому поводу сказал Воланд.
Хуже другое.У многих память ещё короче.Иначе обьяснить восхождение к власти "бывших" вообще не возможно.Ну а выбрать президента с криминальным прошлым.......Не их грабили,избивали,насиловали.....Лохторат.
IP: 193.178.147.---walker..
Партія Тігіпка самоліквідувалася - "были демоны, не отрицаем. Но они самоликвидировались..." Теперь ждем ликвидации ПРдунов.
IP: 95.132.30.---BigElephant..
Ну и х.е.р по нему, меньше голосов оттянет. За него весь юг голосовал, а особенно, Одесская обл.
IP: 194.29.60.---wasdas..
"Поражу пастиря и розсеятся овцы"
IP: 193.178.147.---xaksmi..
Воістину ,кину своє дитя на смітник ,але стану депутатом. Так навіть дикі звіри не роблять. Нехай здохне Сергійко і його ПРдуни!
Усі коментарі