Повернутись до публікації

РЕГІОНАЛ МЕЛЬНИК НАКИНУВСЯ НА ГЕРАЩЕНКО НА ВИБОРЧІЙ ДІЛЬНИЦІ

Понеділок, 19 березня 2012, 12:20
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 109.162.110.---Shpielmann19.03.2012 21:14
Спасибо жителям Дау_нбасса.... Бля, крыть нечем.
IP: 194.44.21.---Арслан19.03.2012 21:12
Интересно почему Мельник на первом фото раком стоит.
IP: 178.92.140.---Makedonskij19.03.2012 20:59
Всіх цих народних депутатів потрібно за я*ця повісить на стовпах,щоб нагадать їм про те,що вони теж звичайні смертні!!!
IP: 109.254.49.---kamnegriz19.03.2012 20:49
Просмотрев ролик, увидел на морде этого хряка похоть...Наверняка этот ПРдун перевозбудился--Ирина то женщина симпатичная!..Вот и накинулся как бультерьер...Сколько же студенток пострадало от этого РЕКТОРА?!!..
IP: 91.231.229.---Helen_Light19.03.2012 20:37
Да что ж такое?! А потом, когда услышала, что нардепы (му...) решили 23 ф. сделать тоже нерабочим днём, т.к. ДИСКРИМИНАЦИЯ гендерная в отношении му..., я поняла: ОБИЖЕНЫ УКРАИНСКИЕ МУЖЧИНЫ !! То "снятая" барышня отказывает - в огонь её! То депутатша рот открыла - в охапку её и вон! А чего? От слабости, бедные му.. ТОЛЬКО КЕМ ЖЕ ВЫ ОБИЖЕНЫ ??!!
IP: 37.19.222.---jatagan19.03.2012 20:21
Гляньте на те свиняче хамське рило. Студенти вам не соромно за цю срань що підіймає руку на жінку. Воно ректор? А що ж воно навчить? Як бити жінок? О дожилися!? Треба її чоловікові натовкти це бидло щоб знало як себе вести. Хамло воно і є хамло! Ректор???Студенти, женіть цю паскуду сра-ою мітлою...
IP: 178.95.181.---Rena19.03.2012 20:13
Milky_Man2:
Интересно, почему человек, если он народный депутат, то может нарушать закон? Откуда это произошло? Почему на них закон не рапространяется? А потом получаются Лозинские, которые думают, что могут убить человека и им за это ничего не будет. Закон один для всех! На депутатов он тоже распространяется! Здесь явное хулиганство! Уголовнонаказуемое преступление, плюс нарушение закона о выборах. Депутата надо лишать мандата и судить. Хотя, похоже, что только самосуд спасёт Украину.
+++


БО рогоанали вважають, що вже Бога за бороду вхопили, і їм все дозволено і сморе по коліна.

Та насправді, і набагато розумніші за них обламувалися.
Просто їм про це ніхто не сказав...
IP: 173.206.233.---Milky_Man219.03.2012 20:01
Интересно, почему человек, если он народный депутат, то может нарушать закон? Откуда это произошло? Почему на них закон не рапространяется? А потом получаются Лозинские, которые думают, что могут убить человека и им за это ничего не будет. Закон один для всех! На депутатов он тоже распространяется! Здесь явное хулиганство! Уголовнонаказуемое преступление, плюс нарушение закона о выборах. Депутата надо лишать мандата и судить. Хотя, похоже, что только самосуд спасёт Украину.
IP: 193.200.183.---subway19.03.2012 19:58
Все более убеждаюсь, что это сине-голубое жлобьё понимает исключительно язык силы.
Возможно тогда они что-то поймут, когда и их будут насиловать, душить и сжигать заживо - т.е.так же как поступил с О. Макар их молодой последователь в г. Николаеве.
IP: 77.121.202.---trydent19.03.2012 19:53
Зверніть увагу, як цей вилупок заскавчав "Я народни й депутат, не чіпайте мене", коли відчув на собі руки іншого чоловіуа.
Практика показує, що особи такого типу дуже круті, поки не відчувають сили у відповідь. Після цього вони дуже швидко накладають в штани
Леонід Ємець: Посидіти в тюрмі – без яхт і ресторанів – це для депутатів аргумент
Сонячна Північ. Як за державний кошт збудувати домашню електростанцію
Куди зникають використані батарейки і чому їм не місце на сміттєзвалищі
Топ-менеджер General Electric. Про плани в Україні, локалізацію та співпрацю в енергетиці
Усі публікації