Повернутись до публікації

РЕГІОНАЛ МЕЛЬНИК НАКИНУВСЯ НА ГЕРАЩЕНКО НА ВИБОРЧІЙ ДІЛЬНИЦІ

Понеділок, 19 березня 2012, 12:20
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 178.92.220.---rumata201119.03.2012 18:49
Ну что народ, а теперь давайте посмотрим на Мельника-регионала, это и есть лицо власти. Кстати победившей в Обухове, и ничего мы сделать не можем. Вот так и живем, Демократы объединяются перед растрелом, что то сомневаюсью. А Геращенко не жаль, лохи вы лохи, национал протывсихи, сдали страну донецким, а теперь что, противно
IP: 92.113.138.---_новий19.03.2012 18:44
Люди добрі! Подивіться, як вся виборча комісія одностайно в угоду хаму-регіоналу(за дуже гарні бабки, що їм доля країни!) плюнула в лице горе-демократам опозиціонерам і вигнала їх з дільниці, щоб без свідків "малювати" потрібні результати виборів. Це цинічний поступок того, як буде все розвиватись у жовтні на парламентських виборах. А гетьмани-опозиціонери мають якісь ілюзії і сперечаються, хто з них більше набере голосів. Між собою - да, по 5, 10, 15 відсотків на кожного нашкребуть, але регіонала з його 17% їм не дістать. Та і дільничні та територіальні комісії свою чорну справу зроблять - у регіонала неодмінно на 3-5 відсотків буде більше від найближчого опозиціонера, а дуже рейтингового зарубають накануні виборів(знову ж шелест зелені вирішить справу!). Суди, як розумієте, не допоможуть. Головне буде багато соплей-воплей, що хтось когось надурив. І правда мудра істина, що народ заслуговує на своїх правителів!
IP: 92.113.43.---нас много19.03.2012 18:41
Это любовь.
Но при чем в райцентре американцы - действительно жандармы мира.
IP: 91.124.225.---ngc1219.03.2012 18:31
Ну що, схлопотала Геращенко? Це твій гниломордий привів до влади оце уркагано-комуняцьке опудало. Тепер можеш говорити, що вони однакові, любе...
IP: 217.237.118.---Wing Chun19.03.2012 18:21
Та яка ж веревка витримає? На ттаких потрібен шмайсер.
IP: 91.124.37.---Боруссенфронт19.03.2012 18:10
На веревку с мылом ,рыгло Мельник уже заслужил...!
IP: 217.237.118.---Wing Chun19.03.2012 18:05
а ще мене дивує непрофесійність жіночки, котра за 3 секунди організувала "голосування". Має вона на це право? Це я правильно зрозуміла, отак за 3 секунди можна всіх спостерігачів викинути? Головне побільше великих товстих дядь...
IP: 46.164.167.---Вадим Хабібуллін19.03.2012 17:58
дааааужжжж, а Вам ще, восени, за ... голосувати і знову обирати :)
IP: 93.74.24.---Alexander Dan'kov19.03.2012 17:56
Так, більшість представників від правлячої Партії регіонів є нахабами. часто поводять себе по хамські й випалювати це зло нам доведеться всім разом і нещадно. Але з іншого боку. хто як не пані Геращенко вірно і піддано служила своєму шефові Ющенку, чиї дії і призвели до влади цих жлобів зі Сходу. І в неї не вистачило громадянської позиції заявмити про свою незгоду з діями шефа ще до виборів президента у 2009/2010 р.. хоча як представниця журналістської братії вона не могла е бачити всю марність намагань Ющенка і шкідливість його дій для країни. А тепре пані Ірино, вигребайте, те, що нам всім забезпечив Віктор Ющенко.
IP: 109.254.49.---kamnegriz19.03.2012 17:56
bojur:
у цьому клубку гадів не має жодного,про якого можна було б сказати щось добре одні-хами, урки,жлоби,пі...ерасти,брехуни,циніки і такий у них хохляцько-кацапський виборець
А как вам "купленные" тети из избирательной комиссии, которым захотелось чтобы при подсчете голосов все депутаты покинули помещение?..Это не выборы, а лохотрон...
Як змінились бюджетні витрати держави за останні сім років
Дві третини санкцій: як ПАРЄ змінює свої правила та чому Росія все одно незадоволена
Олексій Ковжун: Більшість політиків вважає, що люди є тупими
Які справи "шиють" Ситнику в ГПУ
Усі публікації