Білорусь відмовилася від ультиматуму Україні

Понеділок, 5 березня 2012, 14:01

Білорусь має намір знайти взаєморозуміння з Україною в частині вирішення спірних питань про якість молочної продукції без введення відповідних обмежувальних заходів.

Про це повідомили  в Департаменті ветеринарного й продовольчого нагляду при Мінсільгосппроді Білорусі, передають Коментарі.

"Між українською й білоруською сторонами налагоджений конструктивний діалог, проводиться обмін інформацією, і в робочому порядку оперативно розглядаються питання, що викликали підозри в Держветфітослужби України", - підкреслили в Мінсільгоспі Білорусі.

Як повідомлялося, раніше в Білорусі заявляли, що з 15:00 години 5 березня мають намір увести відповідну заборону на імпорт української продукції.

З 1 березня Держветфітослужба України тимчасово призупинила ввезення на територію країни молока й молочних продуктів з Білорусії, а також свиней.

Разом з тим глава Державної ветеринарної й фітосанітарної служби Іван Бисюк заявив, що на вирішення "молочного"  конфлікту з Білоруссю буде потрібно не менш 3-4 тижнів.powered by lun.ua