Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Пастор Аделаджа невиїзний, доки йде слідство - Генпрокуратура

Четвер, 19 квітня 2012, 12:51

Пастор церкви "Посольство Боже" Сандей Аделаджа, якого обвинувачують в організації злочинного угрупування, є невиїзним до закінчення слідства у справах ТОВ "Кінгз Кепітал".

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

"Заступником Генерального прокурора, з огляду на те, що Аделаджа Сунканмі Сандей є громадянином Нігерії та має закордонний паспорт, відповідно до вимог ст. 98-1 КПК України, винесено постанову про заборону йому виїжджати за межі України до закінчення досудового слідства", - йдеться в повідомленні.

Аделаджа проходить у кримінальній справі, порушеній за фактом шахрайського заволодіння коштами понад 2 000 потерпілих на суму більше 140 мільйонів гривень.

Також у Дніпровському районному суді Києва триває судовий розгляд кримінальної справи за епізодами шахрайського заволодіння коштами 618 громадян у сумі понад 52 мільйони гривень.

На даний час у суді оголошують цивільні позови потерпілих. Групу державних обвинувачів у справі очолює працівник Генеральної прокуратури.

Як відомо, Аделаджі загрожує 12 років в'язниці.

За даними слідства, Сандей разом із керівництвом "Кінгз Кепітал" шляхом обману заволодів більш ніж 50 мільйонами гривень.

Аферистам свої кошти довірили 618 парафіян "Посольства Божого", принаймні, саме стільки потерпілих проходить у справі.

"Українська правда. Київ"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: