ЗАМОВНИК ВБИВСТВА АКСЕЛЬРОДА - У США - КОРБАН

Четвер, 19 квітня 2012, 19:48

Слідство у справі про вбивство бізнесмена Геннадія Аксельрода рухається хибними шляхами.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю "Українській правді" сказав голова наглядової ради компанії "Славутич-Капітал" Геннадій Корбан.

"Замість того, щоб займатися справжніми версіями, міліція відпрацьовує безглузді та непотрібні версії, вилучає якісь документи", - сказав він.

Він навів приклад роботи слідчих. Наступного дня після трагедії ті протримали дружину та доньку вбитого Аксельрода на допиті протягом чотирьох годин.

"Це не є свідомими діями, це саме непрофесіоналізм. Вже два роки вони не хочуть чути того, що ми їм кажемо. Вони відпрацьовували побутові версії, версії пов’язані з внутрішніми відносинами", - зазначив він.

Корбан нагадав, що перший замах стався 17 вересня 2010 року, коли його разом з Аксельродом було підірвано на терасі ресторану посеред Дніпропетровську.

"Я не хочу озвучувати прізвища. Але я знаю, що замовник цього вбивства знаходиться у США та сидить у тюрмі", - сказав Корбан.

За словами Корбана, слідчі Служби безпеки України працюють набагато ефективніше. 2006 року, коли було обстріляно автомобіль підприємця, саме слідчі СБУ провели розслідування, і з'ясували, що замах здійснювали ті ж самі люди, що причетні до вбивства російської журналістки Ганни Політковської.

Але, нажаль, зараз немає процесуальних підстав для того, щоб передати цю справу на розслідування СБУ.

Як відомо, Геннадій Аксельрод був убитий в Дніпропетровську 14 квітня близько 17.00.

За свідченням очевидців, Аксельрод під'їхав на машині до арки, яка вела в двір його дому, дорогу йому перегородив велосипедист, який і зробив кілька пострілів в бізнесмена.

Аксельрод вискочив з машини, побіг на проспект Маркса і спробував втекти. Його наздогнали три кулі. Всі вони потрапили в голову. Кілер втік з місця події.

За фактом вбивства порушено кримінальну справу.

Українська правдаpowered by lun.ua