У МЗС сподіваються на автограф під асоціацією з ЄС e 2013 році

9 переглядів
5
Понеділок, 2 квітня 2012, 09:46

Угодe про асоціацію України з Європейським Союзом можуть підписати вже в першій половині 2013 року.

Таку думку висловив керівник української переговірної групи заступник міністра закордонних справ України Павло Клімкін, передає Ліга з посиланням на 5 канал

"Я мав дуже багато розмов із представниками різних країн - членів ЄС, і, у цілому, думка сьогодні зводиться д наступного: нам потрібно десь півроку, може, трохи більше, для технічної підготовки угоди, і після того, безумовно, політичні фактори будуть враховуватися", - сказав він.

"Я вважаю - і це моє враження від дуже багатьох розмов, - що угода має дуже гарний шанс бути підписаною у першій половині наступного року під час литовського головування в ЄС. Технічно й політично це цілком можливо в такий строк", - сказав Клімкін.

При цьому, український чиновник припускає, що після підписання можливо тимчасове застосування угоди ще до його ратифікації.

"Раніше ЄС міг тимчасово задіяти тільки економічну частину, а після Лісабонського договору він може задіяти всю угоду, включаючи політику", - підкреслив дипломат.

Як повідомлялося, 30 березня в Брюсселі була парафована Угода про асоціацію між Україною і Європейським Союзом. 

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 83.30.187.---Miko..
"У МЗС сподіваються на автограф під асоціацією з ЄС e 2013 році" Якою це мовою?
IP: 178.95.39.---Svidomyt44..
Бля...!!! Дебіла, випадково, перестріли журналісти, воно не знало, що сказати і з переляку, пернуло, що йому здалося буде правильним для ХАМа! Яке "в цілому"?!! Воно так само "в цілому", як середня температура хворих в лікарні, яка може бути 36,6 гр., а здорових нема! При ратифікації, важлива думка кожної країни ЄС!!! Рішення приймається консенсусом! І це чудо, ще сидить в МЗС!!! Точно, "птєнєц" Дрищенка!!!
IP: 95.132.240.---кент..
надія помирає останньою
IP: 174.114.178.---крижень..
Представнику МЗС варто було розповісти, коли режим планує виконати всі вимоги, поставлені ЄС, як умови для підписання угоди про асоціацію. Тоді ми зрозуміли б, коли угода буде підписана. А власні думки пана Клімкіна по цьому питанню жодного впливу на хід подій не мають.
IP: 77.52.101.---KVladimir..
Miko: Звичайною, міжнародною, слово з 3-х букв!
Усі коментарі