Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Янукович не займатиметься лікуванням Тимошенко

Понеділок, 2 квітня 2012, 11:36

Адміністрація президента не курує питань лікування засуджених українців.

Відповідний коментар поширила прес-служба президента у відповідь на повідомлення ЗМІ про те, що уряд Німеччини веде переговори з українською стороною щодо можливого лікування у Берліні екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Рішення щодо системи та місця лікування засуджених українців ухвалює Державна пенітенціарна служба, Генеральна прокуратура та Міністерство охорони здоров'я, повідомляє прес-служба Адміністрації президента України.

"Адміністрація президента України веде постійні консультації з усіма зацікавленими сторонами щодо реформування системи правосуддя. Водночас рішення щодо заходів, системи та місця лікування засуджених у нашій країні ухвалюють відповідні установи, а саме Державна пенітенціарна служба України, Генпрокуратура та Міністерство охорони здоров'я України", - йдеться в повідомленні.

"Користуючись нагодою, повідомляємо, що президент України неодноразово заявляв, що Юлія Тимошенко має отримати всю необхідну медичну допомогу, і що медики та інші особи, відповідальні за стан її здоров'я, мають приділити цьому питанню максимум уваги", - наголошує прес-служба.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: