Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

МВС стверджує, що журналіст сам кинувся на машину

Середа, 4 квітня 2012, 14:42

В управлінні МВС Миколаївської області заявляють, що журналіст Дорожнього контролю сам кинувся на капот машини й упав на землю.

Про це говориться в повідомленні прес-служби управління МВС миколаївської області, передає Ліга.

МВС стверджує, що події розвивалися не так, як це описали представники "Дорожнього контролю".

"Приблизно о 12:00 представники Дорожнього контролю зупинилися біля наряду ДПС ДАІ, що ніс службу на своїй ділянці дороги, і почали знімати роботу міліціонерів на відеокамеру", - говориться в повідомленні МВС.

"При цьому представники ЗМІ періодично зверталися до правоохоронців з питаннями, на які вони одержували обґрунтовані відповіді", - сказано в повідомленні.

При цьому МВС стверджує, що людина, яка збила журналіста, взагалі до ДАІ не має ніякого відношення.

"Через кілька хвилин поруч із службовим транспортом ДАІ припаркувався автомобіль "ВАЗ-21015", водій якого, закривши машину, пішов у своїх справах. Повернувшись, він помітив, що його знімають на відеокамеру, у зв'язку із чим і звернувся безпосередньо до чоловіка, який виконував функції оператора, з вимогою припинити відеозйомку", - говориться в повідомленні.

"Між громадянином і представником газети "Дорожній контроль" почався словесний конфлікт", - сказано в заяві МВС.

"Намагаючись завершити перепалку, водій сів у салон свого автомобіля й почав рух транспортного засобу, намагаючись виїхати з місця паркування. У цей час один із чотирьох представників Дорожнього контролю, які підійшли до автомобіля громадянина, кинувся на капот автомобіля, після чого впав на землю", - сказано в повідомленні.

Відео того, що відбувалося, відзняли журналісти Дорожнього контролю.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування