Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Хорошковський пропонує ЄС шукати компроміс по Тимошенко

Середа, 4 квітня 2012, 19:38

Україна і Європейський Союз повинні шукати компроміс у справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Про це заявив перший віце-прем'єр Валерій Хорошковський, перебуваючи у Лондоні, в інтерв’ю ВВС.

"Ми не можемо декриміналізовувати статті під одну людину. Статті, за якими засуджена Тимошенко, дозволяли нам вирішувати питання з найбільшим корупціонерами, які, в тому числі, були і в чинній владі", - зазначив він.

"Коли ми дивимось з української точки зору, ми бачимо конкретні кримінальні справи. З європейської точки зору - справи політичні. І це абсолютно різні точки зору. І ми маємо зрозуміти, що або ми будемо шукати компроміс, або ми ніколи не почуємо один одного. Чому? Тому що для юриста склад злочину очевидний", - додав Хорошковський.

"А європейська сторона сьогодні говорить: нас уже це не хвилює, тому в нас уже є "perceptions" (сприйняття). Тобто, ми вже бачимо все тільки таким чином, а це означає, що фактично ви маєте щось вирішити", - зазначив він.

"І коли ми говоримо, що кроки не робляться, то я запитаю: а які кроки можуть бути зроблені? Спочатку потрібно зрозуміти, взагалі яким шляхом це може бути розв’язано", - заявив перший віце-прем'єр.

"Ми не можемо декриміналізовувати статті під одну людину. Тому що, хочу сказати про свій власний досвід, коли я працював саме в цій сфері, - саме статті, за якими засуджена Тимошенко, дозволяли нам вирішувати питання з найбільшими корупціонерами, які, в тому числі, були і в чинній владі", - уточнив чиновник.

"І ви знаєте це, що у нас було дуже багато гучних справ уже з чиновниками чинної влади. І власне, якщо ми декриміналізуємо цю статтю, це буде означати, що чиновник, який, наприклад, виписав три чи 10-15 актів на одну і ту ж землю, не буде нести жодної відповідальності. Хочемо ми цього чи не хочемо", - підсумував він.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: