Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

"Регіонал": європейцям нема чим займатися, так вони вказують нам

Середа, 4 квітня 2012, 21:51

Європейським країнам нема чим займатися, як розказувати Україні, як вирішувати питання.

Таку думку озвучив депутат від Партії регіонів Володимир Зубанов в ефірі телеканалу ТВі.

"Жодна країна офіційно нічого не закидала нашій державі. Є поради на рівні дипломатів або на рівні політиків. Всі хочуть, щоб наша країна була більш демократичною, більш європейською", - заявив він.

"Ми теж хочемо, щоб і Греція була більш розвинена, і Франція, і щоб у неї не було з циганами і мусульманами проблем. Ми теж хочемо, але у нас руки не доходять, щоб вказувати Франції чи Греції, як їм жити, бо у нас своїх проблем достатньо. А вони, я думаю, вже всі свої проблеми вирішили і зараз їм нема чим займатися, як розказувати іншим країнам, як вирішувати питання", - зазначив "регіонал".

"Як Freedom House міг розібратися за три дні в нашій державі, зробити висновки і поставити діагноз? Я все життя живу в Україні, і досі не можу розібратися, що тут діється і як це вирішувати", - додав Зубанов.

Як відомо, в доповіді Freedom House щодо стану свободи в світі за 2012 рік, експерти зазначили, що президент Віктор Янукович розпочав систематичну кампанію зі знищення в Україні будь-якої життєздатної опозиції.

В цілому за підсумками 2011 року Freedom House знизила на один пункт рейтинг політичних прав в Україні - з трьох до чотирьох.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: