Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Литвин вважає, що угода з ЄС не залежить від арешту Тимошенко

Четвер, 5 квітня 2012, 11:07

Голова Верховної Ради Володимир Литвин скептично поставився до парафування тільки політичної частини Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Таку думку Литвин висловив в інтерв'ю Известиям в Украине.

"Мені складно коментувати адже я, як і громадяни України, не бачив тексту угоди. Не можу зрозуміти, чому політична частина, яка у Європи викликала найбільше запитань, раптом парафована першою?" - сказав Литвин.

"Чому до нас з'явилися питання щодо зони вільної торгівлі? Що значить підписати першу і останню сторінку, а потім проводити технічну звірку іншого тексту?", - додав він.

Також Литвин підкреслив, "що економічне питання для Європи на першому місці. У них зараз рецесія, їм потрібен для збуту продукції наш об'ємний ринок".

Він також висловив думку, що "підписання політичної частини угоди - це боротьба за Україну, щоб не хитнулася в бік пострадянського простору".

"Парафувавши Угоду, ми вчинили, як завжди, "по-українськи", - зауважив спікер парламенту.

Відповідаючи на питання про те, чи можливе підписання Угоди з ЄС, поки екс-прем'єр України Юлія Тимошенко відбуває покарання, Литвин сказав: "Навіть якщо Тимошенко знову стане прем'єр-міністром, ніхто Угоди з нами не буде поспішати підписувати. З'являться нові вимоги . Німеччина і Франція в дуже хороших відносинах з Росією, і в своїх діях, мабуть, будуть відштовхуватися від цього ".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: