Англія також прив'язала асоціацію з ЄС до Тимошенко і Луценка

6 переглядів
28
Четвер, 5 квітня 2012, 11:26

Угода про асоціацію з ЄС не буде ратифікована іншими країнами, якщо не буде звільнено лідерів опозиції і вони не братимуть участі у виборах.

Про це пише у своїй статті у газеті "День" Міністр у справах Європи Міністерства закордонних справ Великої Британії Девід Лідінгтон, текст якої наводить прес-слжуба посольства.

"Угоду про асоціацію навряд чи буде підписано та ратифіковано, якщо лідери опозиції, які опинилися за ґратами в результаті проведення недосконалих судових процесів, не будуть звільнені та не зможуть брати участь у політичному житті", - йдеться у його статті.

"Дехто заперечує цьому, наголошуючи, що нам не варто робити долю країни заручницею долі окремих осіб. Але наші занепокоєння стосуються не справ окремих осіб, а системних проблем з вибірковим правосуддям і незалежністю суддів", - наголосив міністр.

"Такі занепокоєння ставлять під питання відданість українського уряду європейським цінностям і нормам, які становлять основу Угоди про асоціацію та всіх наших більш широких відносин", - додав він.

Він нагадав, що після парафування має відбутися підписання та ратифікація Угоди.

"Підписання Угоди потребує рішення Європейської Ради, а це означає, що на цей крок повинна дати свою згоду кожна держава-член [Євросоюзу]", - сказав він і додав, що таких країн 27 плюс Хорватія.

Ліндінгтон підкреслив, що Великобританія  поділяє європейські прагнення України.

"Британський уряд бажає, щоб Угоду про асоціацію було імплементовано. Я заявляю це однозначно", - наголосив він.

"Ми визнаємо, що впровадження реформ може бути важкою справою, яка забирає багато часу. Але ми також визнаємо, що такі реформи є необхідними для трансформації України у процвітаючу, демократичну та успішну країну, якої прагнуть і на яку заслуговують українці", - зазначив міністр.  

"Тому ми сподіваємося, що українські уряди – сьогодні та у майбутньому – матимуть мужність приймати політичні рішення, які дозволять Угоді про асоціацію набрати чинності та реалізувати економічний і політичний потенціал України", - додав він.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 82.207.43.---Vatslav..
Литвин совсем с головой дружить перестал. Проститутка...
IP: 82.207.43.---Vatslav..
segurisio: Спокуха, ща грищенко скажет, что мы все не правильно понимаем.....
+100!!!!
IP: 46.201.249.---сидор петрович..
Тому ми сподіваємося, що українські уряди – сьогодні і у майбутньому – матимуть мужність приймати політичні рішення, які дозволять Угоді про асоціацію набрати чинності та реалізувати економічний і політичний потенціал України", - додав він. Наївні британці, цей від курячого яйця свідомість втрачає а вони про мужність. Звідки їй взятися?
IP: 178.93.161.---tjuna_01..
Европа просто в шоке от этого быдла у власти.. им не нужно ничего ни Европа ни Россия...они будут кормить обещаниями и обманывать всех... а сами будут воровать.. тут разговоры со стороны Европы не помогут...
IP: 178.93.161.---tjuna_01..
Культура в политике это пока присуще только в Европе.. для Украины это еще темныйлоес.. совок и мстительность процветают...забрать наказать и посадить.. увы такова ментальность... дикого жадного стыда... и необразованного
Усі коментарі