Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Луценко каже, що Вовк вибирав: задовольнити ГПУ чи сісти самому

П'ятниця, 6 квітня 2012, 14:54

Юрій Луценко вважає, що суддя Сергій Вовк був вимушений підтримати обвинувачення Генпрокуратури проти екс-голови МВС через те, що йому самому загрожувала в’язниця.

Про це Луценко сказав в інтерв`ю УНІАН, коментуючи поновлення кримінальної справи проти судді Печерського райсуду Києва Сергія Вовка, який оголосив вирок екс-міністру.

"Це ще раз підтверджує, що я був правий, коли казав про те, що екс-міністра внутрішніх справ судить суддя, проти якого порушено кримінальну справу", - сказав Луценко.

"Тож суддя Сергій Вовк, розглядаючи справи Луценка, Іващенка та інших, має чіткий вибір: задовольнити маячню Генпрокуратури або сісти самому", - продовжив екс-голова МВС.

При цьому Луценко сумнівається, що Вовка посадять.

"Чи посадять суддю Вовка? Не знаю, але дуже сумніваюся – у ГПУ ще стільки брудних справ!", - заявив він.

"А Вовка тепер і годувати не потрібно, він тільки в бік прокурорів і дивиться", - додав Луценко, перефразовуючи примовку.

Як відомо, 1 березня Верховний Суд відправив на повторний судовий розгляд кримінальну справу, порушену за винесення неправосудних рішень суддею Печерського райсуду Києва Вовком, у зв’язку з нововиявленими обставинами.  

Таким чином було скасовано постанову Голосіївського районного суду та ухвалу Апеляційного суду столиці, якими було скасовано та підтверджено правомірність скасування порушення кримінальної справи стосовно Вовка.

Справу повторно розглядатиме Голосіївський райсуд Києва.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: