Огризко побачив у політичних переслідуваннях руку Москви

Субота, 7 квітня 2012, 10:49

Екс-глава МЗС Володимир Огризко вважає переслідування чиновників уряду Юлії Тимошенко акцією зовнішніх сил проти євроінтеграції України.

"У мене таке відчуття, що хтось навмисно, цілеспрямовано веде до того, щоб остаточно поховати всі наші надії на те, що угода (про асоціацію між Україною та ЄС) було підписано і ратифіковано", - заявив Огризко в ефірі 5 каналу.

На його думку, "влада цього не розуміє, або не хоче розуміти, або просто грає в якусь незрозумілу гру для того, щоб нам, суспільству, говорити, нібито все нормально, а реально щоб ця угода не вступила в силу".

"Якщо подумати, кому не вигідно, щоб Україна була в Європейському союзі, то тут не треба бути академіком. На мою думку, зрозуміло, хто хоче нас бачити в Євразійському союзі, в Митному союзі", - зауважив екс-міністр.

Огризко також зазначив, що Георгій Філіпчук отримав вирок за виконання колегіального рішення Кабінету міністрів.

"Я пам'ятаю, як уряд колективно голосував, в тому числі, і за це рішення. Фактично, за те, що уряд прийняв рішення, сьогодні Георгій Філіпчук сидить у в'язниці. Я не знаю, чого можна тоді чекати далі", - сказав він.

Як повідомлялося, 5 квітня колишній міністр охорони навколишнього природного середовища Філіпчук був засуджений до трьох років позбавлення волі за перевищення влади.

ЛігаБізнесІнформ