Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Лікарі образилися на Тимошенко і написали у вищі інстанції - за підказкою

Понеділок, 9 квітня 2012, 12:07

Медики Харківської області розцінюють відмову Юлії Тимошенко лікуватися у вітчизняному медичному закладі як недалекоглядність і нехтування своїм здоров’ям.

Відповідне звернення 20 медиків Харківщини спрямували 9 квітня віце-прем’єр-міністру – міністру охорони здоров’я Раїсі Богатирьовій, міністру закордонних справ Костянтину Грищенку, Європейському суду з прав людини та самій Тимошенко, повідомляє УНІАН.

"Відмову від лікування у вітчизняній клініці ми, люди достатньо далекі від політичних інтриг та змагань, розцінюємо як недалекоглядність, нехтування своїм здоров’ям, як бажання перенести свою хворобу на інше поле, при цьому забуваючи, що орати на цьому полі як то кажуть перти плуга, може тільки здорова людина", - йдеться у зверненні.

Медики висловлюють занепокоєння станом здоров’я Тимошенко і готові надати їй ефективну медичну допомогу. Вони наголошують, що у Харкові є достатня матеріально-технічна база для лікування екс-прем’єра.

При цьому лікарі висловлюють готовність прийняти допомогу іноземних спеціалістів.

Медики наголошують, що звернутися до громадськості їх спонукала "образа, яку, свідомо або несвідомо, завдає вітчизняній медичній громадськості Юлія Тимошенко".

Вони запевнили, що центральна клінічна лікарня "Укрзалізниці" у Харкові, де запропоновано проходити лікування Тимошенко, відповідає усім міжнародним стандартам.

На прес-конференції член-кореспондент Національної академії медичних наук України Володимир Лісовий повідомив, що харківським медикам написати такий лист запропонувала ініціативна група, однак жоден із медиків, які брали участь у прес-конференції, не відповів, хто входив до цієї ініціативної групи.

Член-кореспондент Національної академії медичних наук України Олена Гречаніна підкреслила, що медичну допомогу Тимошенко необхідно надати невідкладно.

"Час іде, хвороба прогресує, і потрібно лікуватися. Чим більше пройде часу, тим важче буде лікуватися", - сказала вона.

Головний лікар міської лікарні №13 Алла Бобелько зауважила, що харківські медики далекі від політики і готові надати необхідну допомогу будь-якому пацієнту.

"Думати, що харківські медики не зможуть зробити те, що роблять у Європі, неправильно", - заявила вона.

Як відомо, 6 квітня Тимошенко заявила, що відмовляється від створених для неї спеціальних умов у лікарні "Укрзалізниці" у Харкові.

4 квітня МЗС запросило німецьких лікарів оцінити медзаклад, куди планується направити Тимошенко, і вони нібито зможуть зробити це поточного тижня.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: