Азаров виявив недругів України

Четвер, 3 травня 2012, 10:18

Прем'єр Микола Азаров заявляє, що вибухи в Дніпропетровську показали, що Україна має більше вкладати в безпеку громадян.

Про це він сказав, відкриваючи засідання уряду в четвер.

За його словами, події в Дніпропетровську змусили зробити кілька висновків.

"На жаль, Україна, як багато інших країн світу може стати мішенню для ворогів суспільства.. такий виклик державі буде жорстко покараний", - заявив він.

"Хто б ні стояв за вибухами, зрозуміло одне – це має навчити нас попереджувати подібне зло. Треба більше вкладати в безпеку наших громадян. Створювати сучасних систем безпеки та швидкого реагування в першу чергу для публічних місць, транспорту – є завданням", - сказав він.

"Мішень терористів – це завжди суспільство. Тому всі здорові сили суспільства, політики, громадяни повинні консолідуватися, ми всі разом повинні зберегти Україну, спокій, безпеку", - сказав він.

"Трагічні події з особливою гостротою виявляють, якою цінністю є  стабільне безпечне суспільство. Жодна політична ідеологія, жодна конкуренція в бізнесі не варті людської крові", - додав Азаров.

"Подивіться як дружно підхопили тему недруги України, як посіяли у громадській свідомості недовіру і негативне ставлення до нашої батьківщини. Злочинці не тільки людей покалічили, вони завдали удару всьому українському народу", - додав він.

"Я переконаний, що заробляти політичні дивіденди на країні – це дикість. А той, хто піариться на чужому горі, на трагедії, той фактично продовжує чорну справу покидьків, які підклали вибухові пристрої в урни на зупинках", - зазначив Азаров.

Українська правдаpowered by lun.ua