Донецька міліція застосувала до футбольних фанів електрошокери

Четвер, 3 травня 2012, 22:20

Уболівальники футбольного клубу "Дніпро" заявили, що донецька міліція застосувала до них електрошокери.

Про це вболівальники повідомили в четвер на прес-конференції в Дніпропетровську, повідомляють "Українські новини".

Зокрема, представник фан-руху Євген Переверзєв повідомив, що 2 травня в Донецьку правоохоронці не пускали дніпропетровських уболівальників на стадіон і били електрошокерами.

"Почалося з того, що нас зустріли на в'їзді Донецька, повезли по об'їзній дорозі і завезли з іншого боку. В результаті ми запізнилися на гру на півгодини", - сказав він.

Крім того, за словами вболівальників, коли вони вийшли на вулицю з метою знайти кафе, до них підійшли міліціонери, які, не представившись і не повідомивши, що вони порушують, стали бити електрошокерами, після чого забрали у відділення міліції.

За даними вболівальників, всього співробітники міліції Донецька затримали 58 дніпропетровських фанатів, з яких трьом були виписані штрафи за адміністративне порушення в розмірі 250 гривень.

Водночас керівник управління зв’язків з громадськістю МВС Володимир Поліщук в коментарі телеканалу ТВі зазначив, що міліціонери мали право застосовувати до вболівальників електрошокери.

"Це грубе порушення громадського порядку, непокора працівникам міліції, навіть спроба відбити свого товариша, вболівальника з рук правоохоронців. Відповідна інструкція застосування спеціальних засобів дозволяє працівнику міліції застосовувати електрошокер і потім доповідати рапортом своєму безпосередньому керівництву про його застосування", - сказав він.powered by lun.ua