Тимошенко просила про приїзд німецьких лікарів - Пшонка

П'ятниця, 4 травня 2012, 17:40

Німецькі лікарі в п'ятницю оглядали екс-прем'єра Юлію Тимошенко на її прохання.

Про це на брифінгу заявив генпрокурор Віктор Пшонка, коментуючи заяву захисників Тимошенко про недопуск їх у Качанівську колонію, передає УНІАН.

За словами генпрокурора, захисники не змогли відвідати Тимошенко в зв'язку з тим, що на її прохання до неї прибули німецькі лікарі.

"Сьогодні я б не сказав, що не пустили, оскільки не було можливості в спілкуванні Тимошенко з її адвокатами, тому що сьогодні у Тимошенко на її прохання були німецькі лікарі. Для вивчення лікування, в тому числі в залізничній лікарні. Тому це зробило неможливим спілкування, а не недопуск", - сказав Пшонка.

У той же час, німецькі ЗМІ з посиланням на свої джерела повідомляють, що керівник берлінської клініки "Шеріте" Карл Макс Айнхойпль у п'ятницю вилетів до України, щоб оглянути Тимошенко.

Професора супроводжують німецькі дипломати, передає УНІАН з посиланням на РИА Новости.

Як заявив представник МЗС ФРН, в даний час для прийняття рішення щодо того, де будуть лікувати Тимошенко, "потрібен час".

Як повідомлялося, у п'ятницю прес-служба Державної пенітенціарної служби повідомила, що в колонії працює міжнародна медична комісія за участю українських і німецьких лікарів, тому захисникам Сергію Сасу та Євгенії Тимошенко було рекомендовано перенести зустріч з Тимошенко на інший час.

У той же час інший захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив, що екс-прем'єр не зверталася з проханнями про новий огляд німецькими лікарями.powered by lun.ua