Польський опозиціонер закликає перенести фінал Євро-2012 до Варшави

Субота, 5 травня 2012, 19:06

Союз європейських футбольних асоціацій через ситуацію навколо Юлії Тимошенко повинен "щонайменше перенести фінал чемпіонату з Києва до Варшави".

Про це заявив голова найбільшої польської опозиційної партії "Право і справедливість" Ярослав Качинський у п’ятницю в своєму блозі, повідомляє Радіо Свобода.

За його словами, геополітична ситуація Польщі, зокрема, безпека держави, значною мірою залежать від подій в Україні, тому, вважає він, Варшава мусить рішуче протидіяти згортанню демократії в Україні, не зупиняючись перед політичним тиском і навіть перед бойкотом української частини футбольного чемпіонату.

"Інша реакція буде, на жаль, німою згодою на подальшу антидемократичну діяльність української влади", – вважає Качинський.

На його думку, "ситуація Юлії Тимошенко – це символ придушення демократичних дискусій в Україні та зміни геополітичного курсу цієї держави в бік Кремля".

Як повідомлялося, Качинський останніми днями вже закликав офіційну Варшаву бойкотувати Євро-2012 в Україні через справу Тимошенко.

Водночас прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск скритикував заклики бойкотувати українську частину чемпіонату Європи з футболу через становище навколо колишнього українського прем’єра.

powered by lun.ua