Головний тренер збірної Німеччини: у бойкоті Євро-2012 немає сенсу

Понеділок, 7 травня 2012, 20:05

Головний тренер німецької збірної з футболу Йоахім Лев не підтримує ідею вищих чиновників Німеччини, Австрії, Бельгії та Голландії бойкотувати матчі Євро-2012 в Україні.

"В бойкот немає ніякого сенсу", - наводить Reuters слова Лева, сказані ним у понеділок після оголошення розширеного складу своєї команди на Euro-2012.

Як відомо, чиновники запропонували бойкотувати матчі в Україні на знак протесту проти ситуації навколо екс-прем'єра Юлії Тимошенко, яка відбуває семирічний тюремний термін у виправній колонії в Харкові.

"Не важливо, де таке відбувається: в Північній Кореї, в Китаї, або в Україні. Але майбутній Euro-2012 - відмінна можливість, щоб обговорити цю ситуацію і знайти якесь позитивне рішення", - зазначив тренер збірної.

"Як тренер можу сказати, що в Німеччині футбол асоціюють з веселощами і радістю, з інтеграцією і об'єднанням людей. Ми не поїдемо в Україну в ролі світової поліції. Наші завдання - це спортивний успіх, команда повністю зосередиться на самому чемпіонаті", - підкреслив Лев .

"Я багато подорожував, працював у багатьох країнах, і глибоко переконаний, що права людини - одна з найбільш важливих речей у світі. Як людина, я ототожнюю себе з свободою преси, свободою слова, захистом меншин, я також виступаю за гуманне поводження з Юлією Тимошенко", - заявив головний тренер збірної Німеччини.

Раніше Європейський союз футбольних асоціацій (УЄФА) підкреслив, що не має наміру втручатися і коментувати політичну ситуацію на Україні.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua