Адвокат запевняє, що без Тимошенко суду не буде

Понеділок, 7 травня 2012, 20:41

Заплановане на 21 травня судове засідання з розгляду кримінальної справи проти Юлії Тимошенко щодо діяльності корпорації "ЄЕСУ" без екс-прем`єра не розпочнеться.

Про це на брифінгу в Харкові сказав адвокат Тимошенко Олександр Плахотнюк, відповідаючи на питання журналістів про можливість перенесення судового засідання у зв’язку з лікуванням екс-прем’єра.

"Процесуально можливо й переносити, й перерву оголошувати - суд зараз не обмежений. Це може бути аргументовано тільки станом здоров’я. Неявка свідків або ще когось - можливо чимось займатися, але за відсутності Юлії Володимирівни засідання однозначно не відбудеться", - зазначив він.

"Тут навіть клопотати не потрібно, це чітко передбачено законом. Не може слухатися справа без неї. Якщо справа розпочалася, а людину видалили, тоді можливо, а тут розпочати не можна", - цитує Плахотнюка УНІАН.

Як відомо, Київський райсуд Харкова до 21 травня відклав розгляд справи Тимошенко щодо діяльності корпорації "Єдині енергетичні системи України".

Суддя Костянтин Садовський врахував клопотання адвокатів призупинити розгляд справи Тимошенко до її одужання.powered by lun.ua