ТИМОШЕНКО ПРИВЕЗЛИ ДО ЛІКАРНІ

Середа, 9 травня 2012, 09:13

Екс-прем'єра Юлію Тимошенко привезли до центральної клінічної лікарні Укрзалізниці в Харкові.

Як передає УНІАН, о 8.02 на територію медичного закладу заїхала карета швидкої допомоги в супроводі автомобілів ДАІ та спецпідрозділу "Беркут".

Прихильники Тимошенко, яким вдалося залишитися на території лікарні, скандують "Юлі - волю!".

Раніше журналістів центральних та місцевих ЗМІ вигнали з території ЦКЛ Укрзалізниці, і закрили на замок ворота медичного закладу.

Співробітники міліції намагалися вивести з території медустанови прихильників Тимошенко, які з самого ранку чергували перед приймальним відділенням лікарні.

На територію ЦКЛ Укрзалізниці приїхали начальник ГУ МВС в Харківській області Віктор Козицький і начальник Управління ДПТС в Харківській області Євген Бараш.

При цьому пацієнтам лікарні не заборонено виходити на вулицю.

Пізніше прес-служба Державної пенітенціарної служби підтвердила, що в середу Тимошенко було транспортовано до лікарні "Укрзалізниці" для проведення рекомендованого міжнародною медичною комісією курсу реабілітації.

"Під час перевезення Тимошенко до ЦКЛ №5 будь-яких скарг чи заяв від засудженої не надходило. Стан її здоров'я лікарями визнано як такий, що порівняно з останніми днями не погіршився", - відзначається в повідомленні.

Як і планувалось, рекомендовану реабілітацію будуть проводити лікар з німецької клініки "Шаріте" доктор Лутц Хармс спільно з українськими лікарями, зазначають у прес-службі.powered by lun.ua