Тимошенко поскаржилася на оборудки влади до FATF

Середа, 9 травня 2012, 11:31

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко звернулася до FATF із заявою щодо фактів корупції та відмивання грошей режимом Віктора Януковича.

Про це повідомив захисник екс-прем'єра Сергій Власенко, повідомляє сайт Тимошенко.

"Юлія Тимошенко напередодні підписала заяву до FATF – це міжнародна організація, яка займається боротьбою з відмиванням брудних грошей, і відповідно у прокуратури декількох європейських країн з проханням розібратися з тою масовою корупцією, яка відбувається з українським бюджетом конкретними українськими можновладцями, після чого гроші перекачуються до фіктивних підприємств, а потім осідають на рахунках компаній тих самих українських можновладців", - сказав Власенко.

За його словами, у заяві Тимошенко, зокрема, йдеться про приватизацію компанії "Укртелеком", про придбання так званих "вишок Бойка" та про інші аналогічні резонансні оборудки вартістю у мільярди доларів.

До FATF входить 35 країн і дві міжнародні організації. Україна перебувала в "чорному" списку FATF з 2002 по 2004 рік і потім у 2010 році знову потрапила до нього як країна, яка недостатньо бореться з відмиванням грошей. 29 жовтня 2011 року Україну було виключено з "чорного списку" організації.powered by lun.ua