Янукович розізлився, що міністри за ним не записують

Четвер, 7 червня 2012, 15:14

Президент Віктор Янукович дорікнув керівникам міністерств за те, що вони прийшли на раду іноземних та вітчизняних інвесторів без авторучок та паперу.

Янукович зазначив, що всі міністри повинні подати відповідні письмові заяви, з пропозиціями що до питань, які були розглянуті на раді інвесторів, пише Gazeta.ua.

"Я дивлюся, більшість з вас без паперу та авторучок. Один міністр закордонних справ писав та голова Антимонопольного комітету. Порошенко весь час кивав, що він чує", - дорікнув Янукович міністрам.

Він зазначив, що регіональні ради інвесторів повинні працювати в тісному зв'язку із регіональними комітетами реформ. Він зазначив, що життя іде в регіонах і більше всього інвесторам заважають регіональні бюрократи.

"Бізнес-клімат залежить від регуляторної політики. Стенограма засідання буде ретельно вивчена експертами, після чого буде рішення у вигляді доручення президента. Найближчими днями  я його підпишу".

Янукович також пообіцяв розглянути всі пропозиції бізнесменів, та зазначив, що сьогодні він зустрівся із усіма лідерами бізнесу, які попросили про зустріч. Він звернувся до бізнесменів з пропозицією, що вони разом із владою можуть писати проекти законів.

"Впевнений, що всі зацікавлені в продовженні хороших стосунків з Україною", - підсумував президент.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування