Українські СІЗО теж підготувалися до Євро-2012

3 перегляди
Четвер, 7 червня 2012, 18:03

Камери слідчих ізоляторів у приймаючих Євро-2012 українських містах, призначені для іноземних правопорушників, відповідають європейським нормам.

Про це заявив полковник внутрішньої служби Олександр Кислов, повідомляють у Державній пенітенціарної службі.

"Всі камери, призначені для утримання правопорушників (іноземних громадян) у зазначених слідчих ізоляторах, відповідають певним нормам", - сказав Кислов.

Такі висновки він зробив після перевірки Донецького, Київського, Львівського і Харківського СІЗО.

Загальна кількість підготовлених камер - 29 для утримання 193 затриманих: в Донецькому СІЗО - 8 камер на 48 осіб, у Київському - 8 камер на 72 чол., У Львівському - 8 камер на 47 чол. і в Харківському СІЗО - 5 камер на 26 чол.

В рамках підготовки установ виконання покарань до Євро-2012 реконструйовані камери в слідчих ізоляторах Донецької, Київської, Львівської та Харківської областей для належного утримання ув'язнених і засуджених у відповідності з європейськими нормами.

Крім того, завершено будівництво режимного корпусу на 180 місць в Київському СІЗО; придбано п'ять спеціальних автомобілів типу "АЗ".

"Всі заплановані заходи з підготовки сил і засобів установ виконання покарань пенітенціарної служби до забезпечення безпеки під час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу ... виконані на 95%", - наголошується в повідомленні.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua