УНА-УНСО оголосила мобілізацію, тренуватиме молодь бути готовою

Четвер, 7 червня 2012, 22:01

УНА-УНСО оголосила всеукраїнську мобілізацію в лави організації.

Відповідне рішення у четвер підписав голова організації, син головнокомандувача УПА Юрій Шухевич, повідомляє Gazeta.ua.

У документі, зокрема, йдеться про те, що "сьогоднішня влада крок за кроком здає територію (Харківські угоди), принижує церкву (візити московського патріарха), душить мову (закон Ківалова-Колесніченка), знищує армію (скорочення чисельності армії до 2015 року до 70 тисяч)".

Як наслідок, Шухевич наказав усім керівникам обласних і місцевих структур УНСО в Україні провести набір громадян від 16 до 50 років і мобілізацію членів організації УНА-УНСО.

Крім того, він закликав організувати вишкільні табори, а політреферентуру - провести роз'яснювальну роботу серед населення.

"Ми самі знаємо, що армія є гарантом спокою у будь-якій державі. На жаль, ми такої гарантії не маємо, бо за вказівкою президента до 2015 року армія буде скорочена до 70 тисяч", - заявив глава Львівської облорганізації УНА-УНСО Петро Байса. Т

"Але на то місце збільшується чисельність міліції. То робиться для того, щоб тримати народ у покорі і зробити їх повними рабами", - додав він.

Усі місцеві організації УНСО будуть тренувати охочих.

"Як це буде технічно, ми ще не вирішили. Скоро це питання вирішиться у Києві", - відзначив Байса.

"Ми звернемося до всіх структур і організацій УНСО, а потім будемо набирати у вишкільні табори, вести роз'яснювальну роботу", - уточнив він.

Вишколи розпочнуться в другій половині червня і триватимуть до виборів.

"Ми хочемо, щоб наша молодь була готова до всіх випадків. В армії зараз нічому не вчать, кажуть мені багато хлопців, які відслужили. Розформовуються військові частини, офіцери ходять так, як на роботу, щоб отримати чергове звання і підвищення заробітної платні", - констатував унсовець.powered by lun.ua