У Януковича звинуватили у тенденційності журналістів, які попросили його звернення

Вівторок, 3 липня 2012, 17:22

У прес-службі адміністрації президента заявляють, що не втаємничували текст щорічного послання президента Віктора Януковича до Верховної Ради.

Про це йдеться у відповіді адміністрації президента на інформацію "Української правди" про те, що АП відмовилася надати текст останнього звернення Януковича.

"Текст щорічного послання президента до Верховної Ради уже найближчим часом з’явиться на Офіційному інтернет-представництві глави держави", - сказано у повідомленні.

У прес-службі зазначили, що "зранку фахівці відділу інтернет-забезпечення прес-служби АПУ працюють над розміщенням тексту послання на офіційному інтернет-представництві глави держави, що, з огляду на технічні особливості, потребує певного часу".

"Саме тому прес-служба адміністрації президента запропонувала журналістам "Української правди" надіслати запит, у відповідь на який вони б отримали електронною поштою текст щорічного послання глави держави значно раніше, ніж він би з’явився на офіційному сайті президента", - сказано у повідомленні.

Крім того, у прес-службі висловили сподівання, що "Українська правда" у майбутньому уникатиме тенденційності й однобокості у підготовці своїх матеріалів, і дотримуватиметься виключно основних засад професійної журналістики, а саме – чесності, об’єктивності, достовірності та чіткості у викладенні фактажу".

Від УП: Кореспондент редакції звернувся до прес-служби президента з питанням, чому станом на 15:30 вівторка на сайті президента відсутнє звернення президента і яким чином деякі інформагентства отримали відповідний текст.

У прес-службі відповіли, що для отримання тексту документу кореспонденту необхідно надіслати інформаційний запит, відповідь на який він отримає протягом 5-ти робочих днів.

Звернення Януковича до парламенту депутати почали отримувати лише перед вечірнім засіданням у вівторок.

Українська правдаpowered by lun.ua