Автор "мовного" закону: ми красиво прийняли подарунок опозиції

Вівторок, 3 липня 2012, 19:28

Опозиція отримала подарунок у вигляді прийняття "мовного" закону.

Про це заявив депутат від Партії регіонів Сергій Ківалов, який є співавтором "мовного" законопроекту.

"Ми прийняли закон красиво. Я маю на увазі, з дотриманням необхідних норм. Те, що для опозиції це було несподівано - їх проблема", - сказав він.

"Якщо вони не можуть бути активними і працездатними - нехай підтягнуться. Напевно, вони здивуються, але депутат зобов'язаний виконувати свої прямі обов'язки - приймати закони. Їм не подобається наш законопроект, нехай запропонують свій. Але у мене немає сумнівів, що нічого вони не запропонують", - уточнив "регіонал".

"Відзначу, що опозиція отримала від нас подарунок у вигляді прийняття "мовного" закону: адже тепер у них є новий привід для критики, для політичних спекуляцій і їх улюбленої справи - мітингів", - зазначив Ківалов.

"Наші співвітчизники, які й обрали нас до Верховної Ради, хочуть говорити, наприклад, по-російськи. І наша задача, як депутатів, не забороняти їм це, а зробити все можливе для реалізації їх конституційного права. Що ми власне і зробили", - вважає депутат.

"З приводу заяв опозиції про те, що голосування по "мовному" питанню було проведено незаконно - можу сказати, що є парламентський Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради", - уточнив "регіонал".

"Є регламентна процедура, є стенограма, є пряма трансляція. І якщо опозиція дійсно вважає, що при прийнятті цього закону були якісь порушення, - будь ласка, нехай пишуть відповідні звернення", - підкреслив він.

Як відомо, Верховна Рада 3 липня прийняла в цілому скандальний мовний закон Колесніченка-Ківалова, який розширює права російської мови в Україні.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування