Мовне питання до Януковича найбільше цікавить читачів "Української правди"

Середа, 4 липня 2012, 08:41

Найпопулярнішим питанням від читачів Української правди до президента Віктора Януковича стало мовне.

Так, станом на 8:30 за нього выддали понад 5,5 тисяч голосів.

Автор питає президента про обіцяний ним Національний круглий стіл щодо законопроекту про мовну політику, який напередодні конференції більшість протиснула в парламенті

"Виходить, що всі слова про Національний круглий стіл - просто брехня і окозамилювання, а насправді його ніхто не збирався проводити?" – спитав автор.

Другим найретинговішим запитанням стала пропозиція "повернути "руїну та безлад".

Третім найретинговішим питанням стало питання про кортежі президента.

"Ангела Меркель їздить на роботу, зупиняючись на світлофорах, і її не супроводжує кортеж з мінімум 7 авто. Президент Франції Франсуа Олланд одразу скоротив зарплату на 30% і літає звичайним літаком. А багато європейських політиків живуть у звичайних будинках і не соромляться їх показувати. У мене питання – чому ви не хочете діяти, як ваші колеги з Європи" – пише автор питання.

Також Януковича питають, що таке "шлепер", скільки потрібно грошей, щоб партія президента залишила територію України, чи готовий президент написати диктант українською мовою. Також Януковича питають, "чому він так ненавидить українців".

Загалом поставлено 1606 запитань. Українська правда почала збирати питання тиждень тому, 27 червня.

Українська правда має намір озвучити найцікавіші питання під час прес-конференції  президента, яка має розпочатися в середу об 11:30.

Також усі запитання будуть передані до прес-служби президента у друковану вигляді.

Українська правдаpowered by lun.ua