Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

На БЮТівця завели протокол через День незалежності США

П'ятниця, 6 липня 2012, 09:43

На бютівця Юрія Одарченка складено протокол про скоєння адміністративного правопорушення.

Про це повідомляє прес-служба київської парторганізації БЮТ-Батьківщина.

У протоколі депутату  заявлено організацію незаконного мітингу та  перешкоджання організованим ним мітингом посольству США святкування Дня Незалежності 4 липня.

Протокол складено 5 липня  біля Українського дому.

У протоколі зазначається, що Одарченко, як організатор мітингу на захист мови на Європейській площі,  порушив рішення  Окружного адміністративного суду міста Києва про заборону проведення зібрань 4-9 липня у центральних частинах Києва.

"У доданій постанові суду цікавою виявилася мотивувальна частина", – повідомив депутат.

"В ній зазначається, що  право на мирний захід обмежується тому, що 4 липня 2012 року посольство США святкує День Незалежності своєї країни і мітинг цьому святу перешкоджає", - зазначив він.

За словами депутата, влада використала посольство США, країни, яка особливо цінує свободу слова та свободу зібрань,  для прикриття свої брудних оборудок. Депутат називає це абсолютним блюзнірством.

До того ж, як виявилося, у рішенні Окружного адміністративного суду  не згадуються ні опозиційні партії, ні сам Одарченко.

У рішенні суду заявлено, що забороняється проведення мирних заходів акціонерам ЗАТ "Житомирські ласощі", громадянину Торубі,  Комуністичній партії України та "іншим суб’єктам".

"Оскільки рішення суду не може стосуватися невизначеного кола осіб, а серед представників опозиції біля Українського дому на Європейській площі немає нікого з прізвищем "інша особа", постанова суду не має жодного відношення до мітингу, чи до Юрія Одарченка" – заявляють у партії.

Раніше повідомлялося, що адмінпротокол був складений на нунсівця Андрія Парубія. МВС повідомило, що склало адмінпротоколи на 6 депутатів, однак у міліції не називали їхніх прізвищ.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: