Уже 11 депутатів голодують за мову під Українським домом

П'ятниця, 6 липня 2012, 14:56

Під "Українським домом" у Києві голодують уже 11 депутатів, також на знак протесту проти мовного законопроекту голодують прості кияни.

Про це заявив у п’ятницю депутат, лідер партії "За Україну!" В’ячеслав Кириленко, повідомляє прес-служба партії.

Він розпочав мітинг о 10 ранку й під час виступу заявив, що "нам не йдеться про те, чи буде Литвин спікером, чи ні, нам залежить на іншому: чи буде підписаний цей антиконституційний, антирегламентний закон про мови".

"Ми наголошуємо на тому, кремлівська грамота, яку називають законом про засади державної мовної політики, не може бути підписана. Ви бачили, як банда ухвалювала цей закон. Без жодного обговорення, як вони звикли –"по бєспрєдєлу", - зазначив Кириленко.

"Поламали вони тільки зуби в одному: не знали, що через півгодини тут уже розпочнеться політичне голодування. Яке розпочали п’ять, потім сім, а тепер уже одинадцять депутатів, а також простих киян, які на цій площі тримають політичне голодування", - заявив він.

За його даними, до акції протесту долучаються нові учасники, зранку приїхали люди зі Львівщини, Івано-Франківщини та Харківщини.

"Ми маємо бути прикладом мільйонам, які зараз так само вболівають за українську мову й проводять мітинги в обласних та районних центрах. Потрібно відстояти українську мову, це зараз – головна українська справа, не дивлячись на те, яка назва партій, громадських організацій, чи яка у кого політична історія", - заявив Кириленко.powered by lun.ua