Чорновіл: Янукович збільшує охорону, бо боїться своїх

22 перегляди
П'ятниця, 3 серпня 2012, 20:15

Найбільший страх у президента Віктора Януковича перед його оточенням.

Таку думку озвучив позапартійний депутат Тарас Чорновіл в ефірі телеканалу ТВі, коментуючи перспективи Януковича на президентських виборах 2015 року.

"Перше, Януковичу треба до 15-го року, вибачте мене за дуже жорстке висловлювання, не просто політично, а в принципі дожити. Ви бачите, як він з кожним днем посилює охорону. І що він, думаєте, охороняється від людей, від мітингів? Він охороняється від Тимошенко і її партії? Він від своїх охороняється", - заявив політик.

"Причому його страх перед своїми, ще з тих часів, коли я там був… Мені здається, що він дуже добре розуміє, що певне повернення до окремих принципів 90-х, і те наскільки його діяльність зашкодила багатьом там донецьким, з середовища Партії регіонів, олігархічного середовища... Мені здається, він досить добре це оцінює. У нього дуже добрий цей інстинкт самозбереження", - розповів Чорновіл.

"Коли ще був їздив з ним, він дуже любив хизуватися, ну хизуватися дуже умовно, тим як його отруювали, як на нього замахи робили, яка в нього охорона постійна. І завжди згадувалося своє внутрішнє середовище, чужі на нього замахів не робили", - уточнив екс-"регіонал".

"Я думаю, що у Януковича сьогодні буде дуже серйозна спроба опиратися на певні силові структури, на силові важелі, і він буде старатися максимально поєднати їх і сім`ю. Вже сьогодні це відбувається", - вважає Чорновіл.

"Щодо 15 року, по партії у нього виникнуть дуже-дуже серйозні проблеми. По сім`ї, мені здається, він тут теж переграє, і мені здається, сім`я починає грати серйозно проти нього. Тому що ображених в партії, які мають можливості впливу, буде дуже багато", - підсумував він.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua