Грищенко запевняє, що Україна йде в Європу

Субота, 1 вересня 2012, 12:56

Глава МЗС Костянтин Грищенко заявляє, що євроінтеграція залишається пріоритетом України.

"Європейська інтеграція є пріоритетом, магістральним напрямом розвитку держави", - сказав Грищенко, виступаючи перед слухачами Дипломатичної академії України в суботу в Києві, передає Інтерфакс-Україна.

Він підкреслив, що Україна потребує фахівців з питань політики європейського об'єднання і механізмів інтеграції.

Крім того, Грищенко зазначив, що починається не тільки новий навчальний рік, але й новий дипломатичний сезон.

"І для нас, і для вас цей новий дипломатичний сезон буде особливим. Буде головування України в ОБСЄ, буде розвиток діалогу з Європейським Союзом, будуть вибори у Верховну Раду. Буде продовження реформ в Україні, в яких вітчизняна дипломатія задіяна як провідник національної економіки на світових ринках", - розповів міністр.

Залишаючи будівлю установи, міністр закордонних справ відмовився відповідати на запитання журналістів, а також коментувати заяву директора департаменту інформаційної політики МЗС Олега Волошина.

"На те він і речник МЗС, щоб робити заяви. Я ж не можу коментувати заяви речника МЗС", - сказав Грищенко, кидаючи на ходу у відповідь на запитання журналістів, як би він прокоментував реакцію Волошина на заяви Жозе Мануеля Пінту Тейшейри, який завершив у ці дні свою дипмісію в Україні.powered by lun.ua