Тимошенко прогнозує нову революцію, але не таку мирну

4 перегляди
51
Неділя, 2 вересня 2012, 21:54

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко не виключає виникнення в Україні нової революції, але вже не мирної.

Як повідомляє сайт Тимошенко, вона заявила, що режим Віктора Януковича має намір фальсифікувати результати виборів до парламенту для остаточного встановлення диктатури.

"В даний час створення диктатури в Україні знаходиться на активній стадії, і цей єдиний свій "творчий проект" Янукович завершить на парламентських виборах у жовтні цього року. Якщо він досягне успіху в своїх планах фальсифікувати вибори, президент і його політичні поплічники створять конституційну більшість, і таким чином буде забитий останній цвях у труну української демократії на десятиліття вперед", - сказала Тимошенко.

У той же час, екс-прем'єр не виключає виникнення в Україні масштабних акцій протесту проти фальсифікації результатів виборів до Верховної Ради.

"Це може закінчитися новою революцією, але далеко не так мирно, як це було в 2004 році. Ось чому Україна потребує допомоги демократичного світу зараз, коли ще існує шанс повернути Україну в європейську сім'ю з європейськими цінностями. Зараз, а не після виборів, коли буде вже занадто пізно", - вважає вона.

Тимошенко також заявляє, що не підтримує введення санкцій проти української держави і громадян України.

На її думку, міжнародне співтовариство повинне "політично і морально" ізолювати режим Януковича.

"Після вступу Януковича на посаду президента, у нього був неймовірний другий шанс виправити свої помилки, які він зробив до Помаранчевої революції, і стати поважаним лідером, що просуває Україну до членства в Євросоюзі. Замість цього він втратив все, що міг втратити політик: повагу і довіру. Навіть якщо він фальсифікує результати парламентських виборів у жовтні і отримає більшість, він, в кінцевому рахунку, програє", - переконана Тимошенко.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 178.49.122.---zanuda..
миротворець: сОГРАЖДАНЕ! Оставьте наконец в покое ЮВТ! Скорее всего она не скоро выйдет на свободу. А нам с вами не зависимо от региона проживания уже в октябре предстоит выбрать свое будущее. Поймите у нашего народа на западе, востоке, юге и севере одни и те же проблемы и одни и те же враги - олигархи, которые обобрали всех нас до ручки, забрали у нас и наших детей будущее! Они снова рвуться к власти, забрасывая нас пайками и другими копеечными подачками, а завтра, после выборов снова на пять лет будут на нас плевать! Еще в стране осталось немного добра да земля, которые будучи избраными они обязательно отберут! Поэтому прекращайте чубиться, поищите в своих регионах достойных, честных претендетов и агитируйте за них людей, которые не имеют доступа к незомбированной информации, иначе всем нам мало не покажется!
Раджу всім подивитись оцю інформацію ukraine-elections.com.ua/vybory/result/2 Будете здивовані. Цей сайт дає справжню картину рейтінгів.
IP: 176.8.131.---Zu toten PRast..
tatankan: Наша Григян-Капительман, как в 1917 бредит кровавой революцией. Большевичке Юлиньке хочется крови, жалеет, что ей не дали это сделать в 2004, когда она повела безоружную мирную колонну людей на Банковую охраняемую вооруженными частями.
===== Ти вже тут "личинки" відклаждаєш, самий активний ригаловоняльний бот вихідного дня? За що так стараєшся, служивий? З відро рідкого ПРодукту? ))))))))))))))))
IP: 46.151.251.---Арієць..
Ага, і Жульку на дрова цієї революції! Разом з ригами на чолі з яником.
IP: 95.134.204.---Анатолий+..
tatankan: Наша Григян-Капительман...
По твоему человек, носивший фамилию "Капительман", будучи трижды раненым на фронте и погибший, защищая Родину или Герой Советского Союза, командующий фронтом И.Х.Баграмян, фамилия которого имеет такое же окончание как и "Григян" - оба, из-за своих фамилий, значительно хуже чем служивший у немцев полицаем "Федор Янукович"? Или использовавшийся фашистами в роли «лагерного полицая» и внедренного агента-осведомителя в концлагерях Флоссенбюрг и Освенцим некий "Андрей Ющенко"? Да ты, шелудивый, по своей психологии патологический подонок, предатель и мародер. Достойная шавка ПР.
IP: 37.229.151.---Sergiy Yershov..
Con_Clusion: Верно сказано... мирно не получится...
Да, разве можно "мирно" заставить бандитов вернуть награбленное?
Усі коментарі