"Синьогора" Януковича подорожчала до 211 мільйонів через будиночок для охоронців

11 переглядів
Середа, 26 вересня 2012, 11:02

Головне управління будівництво Івано-Франківської ОДА уклало угоду з ТОВ "УНР ПІБ" на будівництво корпусу для охоронців в державній резиденції "Синьогора".

Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель", інформує сайт "Наші гроші".

Вартість угоди склала 23,80 млн гривень.

Як зазначається у повідомленні, роботи мають бути виконані до кінця цього року.

Торги проведено за процедурою закупівлі "в одного учасника" через терміновість будівництва та незадовільний стан державної резиденції "Синьогора".

Також обираючи неконкурентну процедуру закупівлі в ОДА посилаються на необхідність "уникнення негативних наслідків, пов’язаних із невиконанням доручень Уряду та реалізації державних програм".

Київська компанія "УНР ПІБ" Андрія Бондарця та Володимира Простітова була обрана генпідрядником розбудови президентської резиденції в Прикарпатті в серпні минулого року.

З того часу фірма зі статутним капіталом 34 тис гривень отримала підряди на розбудову "Синьогори" на суму 157,13 млн гривень – 85,97 млн гривень на реконструкцію головного корпусу резиденції з інженерним блоком, 47,37 млн гривень на гостьовий будинок і тепер ще 23,80 млн гривень  на будинок для супроводжуючих осіб.

Окрім цього ДО "Резиденція "Синьогора" за 54,03 млн гривень наймало підприємство "Гарант" Львівської обласної організації УТОГ для реконструкції інженерних мереж.

Відтак за один рік в розбудову "Синьогори" вкладено вже 211,16 млн гривень.

Нагадаємо, в серпні 2011 року Державне управління справами також розпочало реконструкцію державних резиденцій в Форосі та Масандрі. Протягом року на розбудову кримських резиденцій №№ 3, 6, 8, 9 і 10 укладено угоди на 342,67 млн грн.

powered by lun.ua